CodeLobster IDE – безкоштовний PHP, HTML, CSS, JavaScript редактор

У цій статті ми розглянемо безкоштовний крос-платформний редактор для веб-розробки — CodeLobster IDE. Він уже тривалий час є присутнім на ринку і завоював дуже велику кількість користувачів.

CodeLobster IDE призначений для редагування PHP, HTML, CSS і JavaScript файлів. Він підсвічує код в залежності від синтаксису, показує підказки для тегів, функцій і їх параметрів. Цей редактор дуже добре працює зі змішаним кодом.

Якщо Ви вставите РНР код в який-небудь HTML шаблон, то редактор коректно підсвітить і HTML і PHP частини, те ж саме буде зі вставками CSS і JavaScript коду.

В IDE є інтелектуальна система автодоповнення коду для функцій, тегів, атрибутів і т.д., яка значно прискорює роботу і оберігає від можливих помилок.

CodeLobster IDE надає контекстну допомогу з усіх підтримуваних мов. Для цього він використовує актуальну інформацію та документацію з офіційних сайтів. Тому ми можемо відразу побачити опис будь-якого HTML тега, CSS атрибута, PHP або JavaScript функції по натисканні клавіші F1.

Редактор підтримує роботу з XDebug і дозволяє запускати PHP скрипти покроково, рухаючись по рядках коду. Ви можете встановити точку зупину в будь-якому місці і моніторити значення будь-яких змінних при виконанні вашого коду.

Інші корисні можливості програми:

  • Підсвічування парних тегів і дужок — Вам ніколи не доведеться рахувати кількість відкритих і закритих круглих або фігурних скоб. Редактор сам подбає про це.
  • Автоматичне підсвічування типів коду, можливість виділення прямокутних блоків, можливість згортання коду, закладки, сніпети, спеціальне вікно зі структурою файлу і всього проекту і т.д.
  • Інтерфейс програми переведений на 17 мов, серед яких Англійська, Російська, Німецька, французька, іспанська і т.д.
  • CodeLobster IDE мульти-платформна (крос-платформна) IDE, яка підтримує такі операційні системи: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS, Linux, Ubuntu, Fedora, Debian.

У Професійної Версії є кілька додаткових можливостей. Наприклад, можливість роботи з проектами на віддаленому сервері за допомогою вбудованого ФТП / СФТП клієнта. При цьому можна легко вибирати файли для редагування, переглядати результати і синхронізувати зміни в файлах на хостингу.

Додатково Професійна Версія включає наступний набір доповнень:

  • Повноцінна підтримка JavaScript бібліотек таких як jQuery, Node.js, AngularJS, BackboneJS, VueJS і MeteorJS.
  • Великий набір розширень для роботи з PHP фреймфоркамі — CakePHP, CodeIgniter, Laravel, Phalcon, Symfony, Twig і Yii.
  • Модулі для роботи з популярними ЦМС — Drupal, Joomla, Magento, WordPress.

Після багатьох років роботи можна з упевненістю сказати, що мульти-платформний CodeLobster IDE показує себе тільки з кращого боку. Він працює швидко, ефективно, і дуже сильно полегшує роботу, особливо з великими проектами.

Ви можете завантажити CodeLobster IDE з офіційного сайту http://codelobster.com/.

Поделитесь с друзьями

Добавить комментарий

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x