Корейських чиновників переводять з Windows на Linux

Слишком дорого. Корейских чиновников переводят с Windows на Linux - фото

Міністерство внутрішніх справ і безпеки Південної Кореї планує змінити операційну систему з Windows 7 на Linux


Слишком дорого. Корейских чиновников переводят с Windows на Linux - фото

Міністерство внутрішніх справ і безпеки Південної Кореї планує змінити операційну систему з Windows 7 на Linux, а не на Windows 10.

Міністерство випробує Linux на своїх ПК і розгорне цю практику більш широко, якщо не виникне серйозних проблем із сумісністю або безпекою, пише Engadget.

Не ясно, які дистрибутиви Linux будуть використовувати уряд, і на даному етапі немає конкретного розкладу. Відзначається, що перемикання між системами «не шокуючим».

Безкоштовна підтримка Windows 7 закінчується в січні 2020 року, і це може привести до подорожчання змісту безлічі робочих станцій. Після цього комерційні користувачі можуть оформити платну підтримку Extended Security Updates (ESU) максимум на три роки, при цьому з кожним роком вартість підтримки буде зростати.

Південна Корея повинна буде перейти на новішу версію Windows після 2023 року. Перехід на Linux теж зажадає витрат, але не таких масштабних. Очікується, що перехід на ОС Linux і покупка нових ПК обійдуться уряду приблизно в 780 млрд вон ($ 655 млн).

Відмова південнокорейського уряду від використання Windows вдарить по компанії Microsoft. Проте, зараз він позначиться на ній не так сильно, як міг би десять років тому. В даний час компанія більше зацікавлена ​​в просуванні своїх хмарних сервісів, а не в продажу копій Windows.

Поделитесь с друзьями

Добавить комментарий

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x