Форум

сканер MICROTEK Sca...
 
Уведомления
Очистить все

сканер MICROTEK ScanMaker 3880

4 Записи
1 Пользователи
0 Likes
9,184 Просмотры
(@ugaday)
Записи: 12
Active Member Гость
Создатель темы
 

хто допоможе запустити цей сканер... є дрова під хрюшку...

 
Размещено : 10/06/2012 2:21 пп
(@ugaday)
Записи: 12
Active Member Гость
Создатель темы
 

Деякі моделі не зможуть працювати без фірмового програмного забезпечення (прошивки). Прошивки не включаються в дистрибутив SANE із-за ліцензійних угод, але у більшості випадків доступні на сайті виробника або знаходяться на диску, який йде в комплекті із сканером. Іншими словами, потрібні драйвери для windows.
Серед файлів знаходимо нашу прошивку, як правило це файлик з закінченням bin.
Далі скопіюємо файл прошивки в каталог /usr/share/sane/snapscan/ і відредагуємо файл конфігурації необхідного нам backend 'а. Відкриємо файл /etc/sane.d/snapscan.conf і поправимо рядок з адресою прошивки : firmware /usr/share/sane/snapscan/ файлик з закінченням bin. Потім вимкнемо сканер, відключимо від нього usb- кабель, наново підключимо до usb і включимо живлення сканера. Pапускаємо XSANE, спершу від користувача root. Якщо у вас встановлений тільки сканер і немає іншого устаткування(тюнер, вебкамера, тощо), то перед вами при запуску xsane з'явиться діалог вибору пристрою. Вибираємо " наш сканер " і натискаємо "OK". Трохи подумавши, повинна запуститися xsane. Якщо цього не сталося, то, найвірогідніше, побачите віконце з помилкою. Повідомлення "Invalid argument" означає що щось з прошивкою. Текст помилки, "I/O", що містить, швидше за все означає, що проблеми із зверненням до пристрою. Якщо ж все нормально, відкриється вікно програми сканування - можна перевірити сканер у дії!
Але робота від користувача root - не кращий спосіб, тому треба додати користувачів, яким потрібний доступ до сканера, в групу scanner.

 
Размещено : 11/06/2012 4:18 пп
(@ugaday)
Записи: 12
Active Member Гость
Создатель темы
 

ну то хтось допоможе? кому і скільки заплатити 🙁

 
Размещено : 08/07/2012 10:04 дп
(@Maxim)
Записи: 0
New Member Гость
 

Можешь его о дерево шмякнуть. Я 3 года и 3 месяца искал под него драйвер и не нашел. Самое страшное что под радной ХР он тоже тормазнуто работает. если я 3 страницы без зависания отсканирую - то это праздник.

 
Размещено : 03/03/2013 8:39 пп
Поделиться: