Уведомления
Очистить все

Ubuntu_Pack-MATE: питання та проблеми  

Страница 2 / 2
  RSS
Анонимный пользователь
 Анонимный пользователь
(@Анонимный пользователь)
Гость

столкнулся со следующей проблемой:
не могу поставить систему в uefi режиме. ставится только в режиме загрузки с биоса.

Якщо ця проблема спостерігається не лише з версією Ubuntu 18.04, і тим більше якщо це спостерігається і при спробі інсталювати інші Linux-дистрибутиви, то причиною може бути увімкнене так зване безпечне завантаження (Secure Boot). Суть концепції безпечного завантаження в тому, що для перевірки автентичності системи (тобто того що ісошка отримана від розробника), використовується цифровий підпис. Попередньо, звісно, у UEFI-прошивку вже мають бути імпортовані ключі розробника. Якщо при завантаженні ісошки з операційною системою прошивка не знаходить підпису, що відповідає імпортованому ключу, то не дозволяє певні дії...
У будь-якому разі – я б порадив, для початку, вимкнути Secure Boot. У прошивках різних материнських плат, процедура вимкнення є дуже не однаковою. Якщо пошук в інтернеті не дає результату, то раджу звернутися до спеціалістів з технічної підтримки виробника материнської плати.
Якщо є складнощі з отриманням інформації про виробника і модель материнської плати, то ось, на мою думку, найпростіший спосіб:

1. виводимо у текстовик інформацію про свій комп'ютер, за допомогою команди

sudo dmidecode &> ~/1.txt

Результатом виконання цієї команди стане поява у корні домашнього каталогу текстового файла, з назвою «1.txt». Ім'я файла можна вказати інше, як і його розташування;

2. Відкривши текстовик, знаходимо секцію «Base Board Information»;

3. Читаємо рядки нижче. Рядок, що починається зі слова «Manufacturer», вказує на виробника материнської плати. Рядок, який починається словами «Product Name», вказує на модель материнської плати.

Інформацію з цих двох рядків можна використовувати як для пошуку , так і при зверненні до спеціаліста з технічної підтримки.

ОтветитьЦитата
Размещено : 18/02/2019 1:13 pm
Анонимный пользователь
 Анонимный пользователь
(@Анонимный пользователь)
Гость

2. Розгляньте, будьласка, можливість заміни «Transmission» на «Deluge».

Нещодавно я більш детально розглянув убунтівську реальність в контексті «Deluge». Виявилося, що на відміну від Fedora, де є QT-інтерфейс цього торент-клієнта, в Ubuntu він відсутній. Саме QT-інтерфейс дуже добре доступний. Інтерфейсом GTK користуватися в принципі можна, але розробники не передбачили елементарні речі, такі як переміщення курсора за допомогою клавіш Tab і Shift+Tab, в налаштуваннях «Deluge». Тож доводиться активно використовувати маніпуляції з вказівником мишки. У зв'язку з цим – моя пропозиція стосовно «Deluge» є не актуальною.

ОтветитьЦитата
Размещено : 14/06/2019 6:41 pm
Страница 2 / 2
Поделиться:

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.